SESLI ORTAM SITELERI - GENEL BAKış

sesli ortam siteleri - Genel Bakış

sesli ortam siteleri - Genel Bakış

Blog ArticleKitabevi odasındaki sermayeşmalarınızdan aklınızı alamıyor musunuz? Sesi kahve dükkanında kafalatın ve yüz masadaki dostça, şirin kafede hoş bir neva topluluğu ile birleşecek.

TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub yardımıyla, başka tek devam cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına yönlü akıllı cihazlara problemsiz bir şekilde sargılanıp bu cihazları yoklama edebilirsiniz. Bütünleşmiş SmartThings Hub

Aile ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızın kontrol merkezi: TV’niz Aile aletlerinizi ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızı, üç boyutlu soy haritanızdan kolaylıkla izleyip kontrolör ederek evinizi elan hayırlı yönetin.

TV’nize entegre SmartThings hub yardımıyla, farklı hiçbir ulama cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına elverişli temizıllı cihazlara sorunsuz bir şekilde sargılanıp bu cihazları denetleme edebilirsiniz.

Soundrown.com: Yüklemesi çok bir küme zaman almayan ve tarayıcınızı ağırlaştırmayan, yegâne tenha dinlemek ciğerin tıklayabileceğiniz yahut aynı anda yeni ortam atmosferleri yaratarak çalabileceğiniz 10 farklı ortam sesi…

TV standınızın yüksekliğini dilediğiniz şekilde kolayca ayarlayarak mefkûre bir izlem deneyimi evetşkocaoğlann. Sergilik üste Soundbar’ınızla dört dörtlük uyumludur.

Samsung TV’lerde gizliliğiniz şimdi güvende. PIN kodu ve şifre kadar santimantal verileriniz, birden çok yazılım ve donanım katmanıyla korunur. Samsung Knox güvenlik uygulaması ise TV’nize bandajlı Nesnelerin İnterneti ev bark cihazlarının emniyetliğini katkısızlar ve yetkisiz kötü lakinçlı icraatın çkızılıştırılmasını * Secured by Knox özelliği 2015 ve sonrasında satıma sunulmuş Tizen® destekli Samsung TV’lerde kullanılır.

Zeyil olarak, zamanlayıcıları binalandırabilir, karışımlarımızı adlandırabilir, değme karışımları deneyebilir ve tüm kreasyonlarımızı paylaşın . Ne günah ki seslerin skorsı bir zaman sınırlı, buna mukabil sunmuş olduğu seslerle bol kombinasyonlar binalabiliyor.

Bu sitede de tekrar çeşitli huy ve iç mekân seslerini dilediğiniz gibi birbirine karıştırabilir, selen şiddetini ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz seslerden kendi çiktibas listelerinizi oluşturabilmenin katı düzen sitenin sunmuş olduğu bir harika özellikse seçtiğiniz seslerin şiddetini kazara değanlayıştirerek henüz katıksız bir ün ambiyansı yaratma imkanınızın olması. üste Noisli kabilinden burada da zamanlayıcı özelliği var.

Coffitivity öbür sitelere nazaran berenarı henüz sınırlı amma elan spesifik bir seçenek sunuyor; kafe, yemekhane ve bunun kabilinden çeşitli ömür alanlarındaki hak sesleri dinleyebiliyorsunuz. Kendi oynatma listenizi oluşturmuyorsunuz yalnız birbirinden farklı cıvıl cıvıl ortamları seçebiliyorsunuz.

Ben başka sitelerden de faydalandığım kucakin yalnızca ücretsiz sunulanlarla yetiniyorum; bazen 2-3 farklı siteyi aynı anda açıp sesleri karıştırabiliyorum çallıkışırken. Fakat Noisli’nin sesliortam ücretli sunmuş olduğu vesair sesler de düşkünlük uyandırmıyor değil. Hassaten zamanlamayı kurabilir ve belirlediğiniz müddet derece çalmasını sağlamlayabilirsiniz. Özellikle bilgisayar başında çdüzenışırken alarm sağlamak namına bu şekilde bile mola zamanlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Bazen “sırf curcunalı olsun diyerek” izlemesek de televizyonu yıldızlı buzakıyor kâh seçenek olarak podcast yayınlarını dinliyoruz ama iş odaklanmaya geldi mi bunlar bir hizmete yaramıyor. Çıkıp bir kafede iki muhabbet etmeyi, sokaklarda benibeşer uğultusu duymayı özlüyor veya bir an ciğerin da olsa evden değişik bir yerde olmayı diliyorsanız, bu sitelerle kendi ambiyansınızı kendiniz yaratabilirsiniz.

Evde ve ahacık sizin kucakin hoş bir çav arka niyetı ekleyin. Günün nihayetinde kendinizi yenilenmiş hissettiğinizde ve yatmadan önce kolay rahatladığınızda hizmetimizin yararlarını takdirname edeceksiniz.

Quantum Dot teknolojisi sayesinde farklı revnak aralıklarında kibar renkler ciğerin %100'e vasıl renk hacmi

Samsung Tizen OS, çıplak uygulama ekosistemi Daily+ sebebiyle yevmi aktivitelerinizi ve yaşantınızı TV’nizden erinç ve zahmetsiz şekilde yönetmenizi sağlar. Daily+ uygulamasında SmartThings ve Workspace kabilinden biraşkın tatbik ve özen mevzi alır.

SmartThings ile erke tasarrufu olmak çok zahmetsiz. Yapmacık Zeka Erke Modunu açmış olduğunızda TV’niz otomatik olarak ortamdaki ışık seviyesini idraklar ve kullanma davranışlarını analiz ederek parlaklığı ayarlar.

Report this page